?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Vasario 5 d. ryte kolegė Birutė pavaišino kava ir pačios darytu tinginiu, buvo gera dienos pradžia. Na, o po darbų turėjau 1,5 valandos langą iki numatyto susitikimo, todėl nusprendžiau atsakyti į dar vienos Birutės asmeninį kvietimą ir nuvažiavau į Ūkio ministeriją. Susirinko nemažai man matytų ir nematytų interneto žmonių. Pats praleidęs 5 metus Gedimino 38/2 stebuklų nesitikėjau. Tikiu, kiti dalyvavę parašys daugiau ir išsamiau, bet aš turiu 2 pastebėjimus:
1. Įstatymų leidyboje 3 Seimo kadencijas iš eilės praleidusiai Birutei Vėsaitei (Coolness) yra labai sudėtinga persijungti į įstatymus įgyvendinančiąją Birutę Vėsaitę. Taip taip, tai 2 skirtingi politikai.
2. Tai, kas aktualu man - energetika ir aiškiom strategijom grįsti veiksmai. Dabar madinga painioti energoūkio reikalus, bet jei rimtai, tai energetika labai svarbi  kai kalbame apie pramonės konkurencingumą, o energijos tiekimo patikimumas ir kainų konkurencingumas labai svarbus, kai kalbame apie investicijas, kurių visi laukia (ir ne tik laisvosiose ekonominėse zonose, kurios vakar buvo akcentuojamos, kaip target point). Iš ministrės kalbos jaučiasi, kad Energetikos strategijos nebuvimas, o ypač strategijos priemonių plano, su ministerijoms paskirstytomis konkrečiomis funkcijomis  veda tiesiu keliu į bardaką, nes Ūkio ministerijai kalbant apie biokuro gamybos klasterius reiktų vis tik aiškiai žinoti, kiek šalies šilumos ūkio pereis ant biokuro ir kas veš SGD terminalo investicijas. Tai tik viena detalė, bet šitų sąsajų yra labai daug.
Afterpartyje nedalyvavau, nes turėjau įsipareigojimų, tiesiogiai susijusių su Lietuvos ekonomikos kėlimu :) Šiaip įspūdžiai nelabai... kaip bus toliau - matysim.

UPD: kągi kągi kągi, praėjo 112 dienų ir (2013 05 29) ministrė krito, pakirsta interesų painiavos. Iš tiesų, tai krito ne dėl pasiskraidymo lėktuvėliu.


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
</xml:namespace>

Nuorodos:

Nemunas

Comments