?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Apie motyvaciją

Šie metai buvo aktyvūs. Iš dalies todėl, kad vėl atradau dviratį, bet svarbiausias motyvatorius turbūt buvo telefoninis apps‘as ENDOMONDO (www.endomondo.com).
Pirmiausia todėl, kad jis skatina varžytis pačiam su savimi, matyti įveiktus atstumus, maršrutus, greitį, analizuoti rezultatus kompiuteryje. Galima pasirinkti daug veiklų – nuo ėjimo iki bokso. Turint pulsometrą, turbūt būtų verta įsigyti Premium versiją (73,68 LTL metams), su kuriuo galima susidaryti treniruočių planą, analizuoti širdies ritmo zonas (aerobinė, anaerobinė, riebalų deginimo, etc), matyti visokius grafikus, sekti kitų dalyvių pateiktus maršrutus.
Į tinklapio platformą galima įkelti GPS imtuvo duomenis, kadenso daviklio informaciją.
Ilgesniuose žygiuose svarbu, kad telefono baterija ilgai grotų.

Also (vok.) šiemet įveikiau 1275 km:  317 km ėimas, lygumų slidėmis 36 km, kalnų 13 km, dviračiu 903 km, visam tam sunaudota 80000 kcal energijos. Manau, kad 2014 metais kilometrų tikrai bus daugiau.
2013 endo
Nemunas

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
gedas
Dec. 31st, 2013 03:46 pm (UTC)
Man endomondo irgi labai patiko, bet labiau lepinausi ėjimu (šiuolaikinių dviračių nemėgstu) - nuo gegužės nuėjau 365 km - nedaug, bet bus ką pranokinėt kitamet. Dažniausiai kopinėjau Sapieginės kalvom, įdomu programa tai įskaičiuoja skaitydama kcalius?
Šiaip man dar rekomendavo Sport tracker berods, kolega turi - viskas tas pat, tik žemėlapiai greičiau kraunasi.
nemunas
Jan. 2nd, 2014 07:54 am (UTC)
teoriškai lyg ir turėtų įvertinti aukšio skirtumus, bet praktiškai abejoju. o kodėl šiuolaikinių dviračių nemėgsti?
( 2 comments — Leave a comment )